Bo latem najprzyjemniej jest w Altance

Screenshot of sklep.altanka.com.pl

Kto z nas nie lubi w słoneczny dzień posiedzieć na świeżym powietrzu? Ja to uwielbiam. Poza tym lubię grzebać w ziemi i dlatego w zeszłym roku zainwestowałam w małą działkę. Teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o jej aranżacji i przygotować ją na sezon letni. I oczywiście jak zwykle pierwsze poszukiwania poczyniłam w internecie.

Poza kwestiami związanymi z zagospodarowaniem zieleni szukałam również pomysłu na mały kącik, który posłużyłby mi do przechowywania narzędzi. Jednocześnie zależało mi też na tym, aby był na tyle przestronny, aby móc przygotować w nim niewielki posiłek czy przekąski do grilla. I tak trafiłam do Altanki. Szeroka oferta, ciekawe rozwiązania i gustowne wykonanie z drewna. Co ważne montaż tak prosty, że nawet taki budowlany laik jak ja bez problemu sobie poradzi. Dla mnie bomba.

Dobre wrażenie robi też bardzo przejrzysta strona. Wszystkie produkty są logicznie pogrupowane, a informacje na temat zasad zakupu i dostawy są klarowne i łatwe do znalezienia. Moją uwagę przykuł również blog. Ciekawe tematy, przydatne rady – to mi się podoba.

Jeśli tak jak ja szykujesz się do aranżacji swojej działki lub ogrodu – polecam sklep Altanka. Czekam na wieści jak poszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *