Kiedy nie chce Ci się gotować – co ciekawego proponuje internet?

Screenshot of pizzeriamuzyczna.pl

Uwielbiam gotować, ale nie zawsze mam na to czas lub siłę. Jak wiele osób sięgam wtedy do gotowych rozwiązań, czyli jedzenia na dowóz. Ale, żeby nie było, nie robię tego na oślep. Wśród niezliczonej liczby miejsc, z których można zamówić staram się znaleźć najciekawsze. I ostatnio takie właśnie znalazłam.

Mając ochotę na pizzę zaczęłam przeglądać oferty rozmaitych pizzerii i szczególnie zaintrygowała mnie Pizzeria Muzyczna. Skojarzenie płyty winylowej z okrągłym włoskim plackiem – genialne. Dobór składników jako odzwierciedlenie stylów muzycznych – fenomenalne. Oczywiście to nie wszystko.

Jako osoba, która analizuje strony internetowe nie poznałabym tej ciekawej odsłony pizzy, gdyby właśnie nie witryna pizzerii. W swojej formie jest prosta i ogólnie nawiązuje do tematyki muzycznej i kulinarnej. Barwy są stonowane i w stylowy sposób podkreślają przedstawiane treści. Umieszczone zakładki od razu prowadzą do celu. Szybko dotrzesz do menu, zobaczysz na mapie gdzie znajdują się lokale oraz poczytasz ciekawostki na blogu.

Jest to idealny przykład strony, która łączy spojrzenie na dwie, wydawałoby się, odmienne pasje. Zajrzyjcie na nią i podzielcie się swoją opinią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *