Ciekawe oblicze transportu

Screenshot of tff.trans.eu

Jak dobrze wiecie moje buszowanie po internecie ma na celu nie tylko zaspokojenie ciekawości, ale bardzo często praktyczne zastosowanie. Ostatnio posłużyło mi do znalezienia firmy przeprowadzkowej dla znajomych. A skutkiem tego zaczęły mi się pojawiać różne propozycje związane z tematem transportu. Jedną z nich była strona tff.trans.eu.

Dlaczego o tym piszę? Bo lubię nowinki, a wykorzystanie cyfryzacji do lepszej organizacji spedycji jest dla mnie nowością. I oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie przyjrzała się tej stronie bliżej. Tff.trans.eu to platforma oferująca możliwość stworzenia prywatnej giełdy transportowej. Nie bardzo orientuję się w temacie, ale po wizycie na stronie muszę przyznać, że wygląda to bardzo ciekawie.

Ujęła mnie również sama strona – prosta, czytelna i bardzo wygodna w użytkowaniu. Prosta kolorystyka nie męczy oczu, grafiki są bardzo ładnie dopracowane, a zdjęcia użyte tylko w ramach tła. Dodając do tego krótkie, rzetelne treści i logicznie zorganizowane bloki – idealny przykład profesjonalnie stworzonej strony internetowej.

Nawet jeśli nie zajmujesz się spedycją na stronę warto zajrzeć. Zawsze fajnie jest dowiedzieć się czegoś nowego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *