Coś dla kota i nie tylko

Screenshot of ufilemona.pl

Ponieważ interesuje mnie moda w najróżniejszym wydaniu nie mogę pominąć panującego od wielu lat trendu wykorzystywania motywu zwierzęcego na wielu przedmiotach i ubraniach. Wizerunki kotów, psów, ptaków czy nawet owadów spotykamy na każdym kroku i to nie tylko na przedmiotach czy ubraniach dla dzieci.

Z tego tytułu chcę Wam przedstawić stronę sklepu internetowego, który wyjątkowo mnie zachwycił. uFilemona to sklep dla kociarzy, prowadzony przez kota… Dziwne? Według mnie fenomenalny pomysł. Dzięki temu sklep zyskuje na przystępności i atrakcyjności. Co przy tak dużej obecnie konkurencji jest cenne w sprzedaży.

Na stronach sklepów internetowych zwracam uwagę przede wszystkim na możliwość wyszukiwania produktów. Nie inaczej było w przypadku Filemona i muszę stwierdzić, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wszystko jest logicznie pogrupowane i w bardzo ładny sposób przedstawione na zdjęciach. Znalezienie kubka, puzzli czy książki jest szybkie i przyjemne.

Nawet jeśli nie posiadasz kota polecam wejść na tą stronę i zobaczyć jak powinien prezentować się sklep internetowy. Podziel się później swoją opinią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *