Recykling w nowym wydaniu

Screenshot of mamodpad.wastemaster.pl

W dzisiejszym wpisie moda z innej strony. Wszak moda to nie tylko ubrania i dodatki, ale też poglądy i trendy, jakie poprawiają jakość życia. Obecnie bardzo popularne staje się „zero waste” związane z szeroko pojętym niemarnowaniem. Stąd chcę Wam przedstawić stronę, która idzie z duchem tego trendu, a mianowicie WasteMaster.

Jak wazny w dzisiejszych czasach jest recykling nikomu nie trzeba tłumaczyć. Nie tylko sklepy czy fabryki wytwarzają ogromną ilość odpadów. My, jako osoby prywatne, również przyczyniamy się do rosnącej ich liczby. WasteMaster to strona, która pomaga pozbyć się śmieci różnej maści, przez przekazanie ich do odpowiedniego recyklera. Dzięki temu zabezpieczamy naszą planetę przed zaśmiecaniem.

Sama strona przyciąga swoją prostotą. Z jednej strony stonowane barwy ułatwiają odbiór zamieszczonych treści. Z drugiej zielone akcenty przywodzą na myśl jej ekologiczny charakter. Co istotne pogrupowane w zakładki opisy odpadów, w prosty sposób informują co w ramach danej grupy można zutylizować i jak to zrobić.

Jeśli chcesz pomóc swojej planecie polecam zajrzeć na stronę. I oczywiście czekam na Wasze opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.