Branża budowlana – jak się zaprezentować w Internecie?

Screenshot of drewo-majster.pl

Tego jeszcze u mnie nie było, ale ponieważ obiecałam, że będę pokazywać Wam ciekawe strony nie mogłam przejść obok niej obojętnie.

Strona Drewo-Majster, bo o niej mowa, zwróciła moją uwagę prostą, symboliczną zajawką. Logo firmy na jasnym drewnie od razu przywodzi na myśl profesjonalistę w fachu. Dodatkowo stonowane barwy kojarzą się ze spokojem, jaki niezaprzeczalnie daje mały drewniany domek na łonie natury. Wręcz nie sposób się powstrzymać, aby nie zajrzeć.

Tak samo jak zajawka, cała strona jest prosta i uporządkowana. Nie ma na niej zbędnych ozdobników, a zamieszczone zdjęcia przedstawiają konkretne realizacje i nie przemęczają oczu. Sama treść jest krótka i konkretna, dzięki czemu w szybki sposób poznajemy dostępne projekty oraz fachowców, którzy je wykonują. W razie chęci kontaktu wystarczy przejść na sam dół strony i wszystko wiemy.

Strona pozostawia bardzo miłe wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi jak powinna wyglądać strona z branży budowlanej – polecam zajrzeć. Napiszcie potem, jakie odnieśliście wrażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *