Tatuaż

30

O tatuażu marzę już od kilku lat. Myślę o tym intensywnie. Odkładałam to z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, aż w końcu chyba się zdecydowałam…

Wzór
Tatuaż jest na całe życie. Nie może być zwykłym rysunkiem. Musi coś oznaczać. Myślałam co jest dla mnie ważne.

Miłość. Muzyka. Odwaga. Marzenia. Pewność siebie. Ambicja.

I jak to zebrać do kupy? Jaki tatuaż to odzwierciedli?

Muzyka – nutki, klucz wiolinowy, klucz basowy, pięciolinia
Miłość – serce, napis love
A co z resztą?

Myślałam, szukałam i chyba znalazłam!

 

 

Skrzydła symbolizują: życie, męskość, Ducha Świętego, uduchowienie, rozmyślaniewiedzędziałanie, pośpiech, ruch, światło, wyobraźnię, oświecenie, szybkość, ulgę, uniesienie, aspiracjezapałambicję, autorytet, bogactwo, majątek, obronę, opiekę, miłość, pieśń, noc, sławę.

Miejsce

Miejsce, w którym zrobimy tatuaż jest bardzo ważne. Osobiście nie chciałabym, żeby bardzo rzucał się w oczy. Są dwa miejsca, w których chciałabym mieć tatuaż. Na wewnętrznej stronie nadgarstka i za uchem.

Za uchem chciałabym mieć malutkie, delikatne serduszko. Takie jak to:

Wygląd.
Mój tatuaż na pewno będzie nieduży, bardzo prosty, estetyczny i czarny.
Ogromnie podobają mi się klucze wiolinowe

 

 

piękne napisy

 

i symbol nieskończoności

Teraz muszę „tylko” zdecydować czy chcę mieć na nadgarstku symbol nieskończoności + miłość
czy może skrzydła?

Co myślicie o tatuażach? Podobają Wam się? Macie tatuaż? Jeśli tak to jaki?

Tatuaż

50 faktów o mnie

Tatuaż

Gry z dzieciństwa

Nowszy post

There are 6 comments

 1. twoimioczami

  Tatuaże są uzależniające, wiem sama po sobie 🙂 Musisz sie dobrze zastanowić, juz mam dwa.. kolejne w planach projekty 🙂
  Niebawem dodam u siebie swoje i moze coś Cię natchnie 🙂
  Pozdrawiam!
  oraz obserwuje, ciekawy blog 🙂

 2. Amisha

  Nie przeszkadzają mi u innych, osobiście wole być bezgranicznie nienaruszona żadnym rysunkiem. Jeśli ju – jestem za małymi, dyskretnymi i delikatnymi. Wolę nieskończoność, niż skrzydło. A wybór należy do ciebie :-).

 3. Just My Imagination

  Fajny tatuaż nie jest zły. Niestety ale skrzydła i nieskończoność, czy piórko, to teraz tak oklepane wzory, ze w wielu studiach tatuażu od razu mówią ze takich tatuaży nie wykonują. Wiem bo koleżanka chciała zrobic sobie wlasnie piórko albo nieskończoność. Moze lepiej zrobic cos bardziej osobistego niz to co wszyscy mają.
  Ja sama sie zastanawiam nad tatuażem. Pozdrawiam 🙂

 4. żaba

  Ja mam na stopie. Esy-floresy a w środku symbol czegoś, co było kiedyś dla mnie ważne. Na szczęście człowiek, który mi go robił spodziewał się, że ważność takich symboli przemija i sam znak wytatuował białym tuszem, więc teraz jest prawie niewidoczny 🙂
  Na tatuaż chorowałam wiele lat, decyzję podjęłam mniej więcej po 10-ciu… Strasznie mnie korci, żeby zrobić następny i następny i następny… Boję się zacząć, bo mogę skończyć wyglądając jak komiks 🙂 Co do twoich typów – zdecydowanie symbol nieskończoności lepiej się prezentuje niż skrzydła. Jest bardziej subtelny, będzie dobrze wyglądał nawet kiedy ubierzesz się elegancko. Natomiast skrzydła kojarzą mi się już z kimś całym wytatuowanym, ale w stylistyce która do mnie zupełnie nie przemawia.

 5. Marta

  A może by tak klucz wiolinowy wpleść w nieskończoność + love, wykończone skrzydłem? 🙂 Jak się dobrze pomyśli to można wsio połączyć i wykombinować coś ciekawego i oryginalnego za razem. Oczywiście rozumiem, że wykonasz w Bytowie? 😛

Zostaw komentarz