MAŁY RAJ – GDYNIA ORŁOWO

1 czerwca wyjechałam nad morze. Spędziłam tam 11 pięknych dni. Byłam sama, miałam czas na przemyślenia, samotne spacery, fotografowanie. Uważam, że każdemu czasem jest potrzebny taki wyjazd.

Gdańsk, Gdynię i Sopot pokochałam od pierwszego wejrzenia, kiedy 9 lat temu przyjechałam tu z koleżanką na wakacje. Staram się odwiedzać polskie morze co roku, chociaż na weekend.

Najpiękniejsze miejsce w Trójmieście? Gdynia Orłowo! Odkryłam to miejsce i spędzałam tam prawie każde przedpołudnie. Wsiadałam w SKM-kę i po 20 minutach byłam w moim małym raju.

Codziennie szłam tą samą drogą i codziennie ten widok robił na mnie ogromne wrażenie.

DSC_0347DSC_0362

Na początku czerwca Orłowo nie było oblegane przez turystów. Mogłam w spokoju siedzieć na molo i czytać książkę, albo opalać się na plaży. Cisza, spokój, piękne widoki. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Molo w Orłowie nie jest tak długie jak w Sopocie, ale jest przepiękne! I można na nie wejść za darmo 😉

Gdynia Orłowo1 Gdynia OrłowoDSC_0390Gdynia Orłowo3 Niesamowity klif, łabędzie, a na horyzoncie statki i żaglówki. Uwielbiam to miejsce!DSC_0406 DSC_0412

Fajnym pomysłem jest spacer plażą do Sopotu. To tylko 4 kilometry. Szum fal, ciepły piasek <3

A Wy macie jakieś swoje ukochane miejsce w Trójmieście?

MAŁY RAJ – GDYNIA ORŁOWO

3 POMYSŁY NA PYSZNE I ZDROWE ŚNIADANIE

MAŁY RAJ – GDYNIA ORŁOWO

WSZYSTKO O ZDROWYM ODŻYWIANIU – RADY DIETETYKA

Nowszy post

There are 2 comments

  1. Żwawy Leniwiec

    Piękne miejsce!

    Samotne spacery brzegiem morza są bardzo relaksujące…
    Warto od czasu do czasu zorganizować swój urlop (który akurat spędzamy nad morzem 😉 ) w taki sposób, żeby móc pozwolić sobie chociaż na kilka godzin takiego luksusu 😉

    Pozdrawiam!

Zostaw komentarz