FOTOKSIĄŻKA SAAL DIGITAL – RECENZJA

DSC_1364

Coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia. Większość z nas coraz częściej stawia na fotoksiążki. Wybieramy zdjęcia, tworzymy projekt, wysyłamy, odbieramy gotowy produkt. Plusy są takie, że nie musimy drukować zdjęć, ani tracić czasu na wklejanie ich do albumu. No i takie książki są o wiele trwalsze. Uważałam jednak, że nie mają tego czegoś. Oglądając albumy z „prawdziwymi” zdjęciami czuje się pewnego rodzaju magię. Uwielbiam to!

Jednak postanowiłam sprawdzić o co tyle szumu. Dzięki współpracy z firmą Saal Digital miałam okazję stworzyć własną fotoksiążkę. Postanowiłam zrobić swoje małe portfolio. Zebrałam kilkanaście (kilkadziesiąt?) moim zdaniem najlepszych zdjęć i zaczęłam projektować. Wklejałam, zmieniałam, zmniejszałam, przesuwałam. Wkręciłam się na maksa!

DSC_1367

Jak to działa? To bardzo proste. Ściągamy na swój komputer bezpłatny program KLIK, wybieramy produkt i do dzieła! Program jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze.

DSC_1384

Firma Saal Digital oferuje kilka rodzajów fotoksiążek. Wybieramy idealną dla nas wielkość, grubość i rodzaj okładki, ilość stron (od 26 do 120 pojedynczych stron), powierzchnię wewnętrznych stron (matową lub błyszczącą). Możemy wybrać szablon odpowiedni dla naszego projektu (np. ślub, dziecko, urlop), albo stworzyć fotoksiążkę od podstaw.

DSC_1372

Z przyjemnością projektowałam swoją fotoksiążkę. Wysłałam projekt, a po 3 dniach trzymałam w rękach gotowy produkt! Mega plus! Warto dodać, że firma Saal Digital ma swoją siedzibę w Niemczech, a paczkę dostarcza nam kurier DHL. Ekspresowo!

DSC_1368

Od pierwszej chwili fotoksiążka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Okładka jest solidna, a cała książka dobrze sklejona.

DSC_1410

Zdjęcia są rewelacyjnej jakości! Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolory, ostrość są dokładnie takie same jak na monitorze mojego komputera. Zdjęcia naświetlane są na prawdziwym papierze fotograficznym.

DSC_1401

DSC_1375

Wybrałam fotoksiążkę z twardą okładką o wymiarach 28×28 i matowym papierem. Dzięki temu nie widać na niej odcisków palców.

DSC_1394

Jestem bardzo zadowolona z produktu, który otrzymałam. Zwracam honor, fotoksiążki nie są takie złe! 🙂

Firma Saal Digital to nie tylko fotoksiążki. Oferuje bogaty wachlarz produktów, od odbitek, kartek, kalendarzy, przez fotoobrazy i plakaty, na fotoprezentach kończąc.

A na koniec niespodzianka!

Mam dla Was 75 złotych rabatu na Waszą własną fotoksiążkę.

Wystarczy podczas zamawiania produktu wpisać kod: „FB328GUM”

Minimalna wartość zamówienia to 125 złotych.

Miłej zabawy podczas projektowania!

PS. Jeśli korzystasz z kodu daj znać w komentarzu 🙂

DSC_1406

FOTOKSIĄŻKA SAAL DIGITAL – RECENZJA

LEŚNY LUDEK, CZYLI SESJA ANI

FOTOKSIĄŻKA SAAL DIGITAL – RECENZJA

CZEKOLADOWY FONDANT Z KARMELIZOWANYM BANANEM

Nowszy post

There are 6 comments

  1. Małgorzata Faliszewska

    Fajna sprawa taka fotoksiążka. Zdjęcia pozostaną czyste i poukładane. Ale ja wolę jednak tradycyjne fotki i albumy, więcej wspomnień przywołują.

Zostaw komentarz